Добар додаток на секојдневниот стил: Прекраснo розово сако на 7 начини (фото)

Објавено на 26 мај, 2022 во 11:31

Сите го сакаме, бидејќи розовата боја доаѓа од светот на женската облека и лесно се комбинира за разни пригоди. За во канцеларија комбинирајте го со темни панталони, а за вечерни излегувања со интересни модни додатоци. Ви претставуваме седум комбинации со сако во розе боја коишто можете да ги искористите за различни настани.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.