Облека за спиење

Објавено на 5 декември, 2012 во 18:32

Сега може да дремнете каде што сакате.

Вреќите за спиење се целосно застарени. Сега доаѓа време на облеката за спиење која ви дава можност да дременете каде што сакате.

Наречена Giant Coccoon Sleep Suit а дизајнирана од Forrest Jessee, изгледа како последното нешто во светот што би посакале да го имаме.

Сепак, велат дека е доволно удобна и можете да уживате во било која позиција на било каква подлога. Нас ни се допадна бидејќи го крие лицето и нема да ви го открие идентитетот пред сите, кои сигурно ќе се смеат додека вие уживате во сонот.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.