Бидете и Вие Серена Ван Дер Вудсен!

Објавено на 28 декември, 2012 во 14:08

Секоја промена на косата е забележлива, па никогаш не може да има премногу фризури меѓу вашите тајни за убавина.

Следува видео туторијал со фризура која ќе ве инспирира да ја испробате уште денес, и ќе ви го збогати менито за фризури кои ќе ве разубавуваат на претстојните забави.

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=j50W1la8P8k{/youtube}

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.