Дневна шема: 13.10.2022 (фото)

Објавено на 13 октомври, 2022 во 15:45

Денот без сонце, на небото облаци а помеѓу два врнежи на дожд објективот на Дума.мк поставен во центарот на градот.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.