Дневна шема: 28.10.2022 (фото)

Објавено на 28 октомври, 2022 во 15:55

Викендот започна, велешани уживаат во октомврискиот сончев ден. Дневното пулсирање на градот прикажано преку следниве фотографии направени од фото објективот на Дума.мк.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.