Дневна шема: 31.10.2022 (фото)

Објавено на 31 октомври, 2022 во 16:09

Главните улици на градот место за средби на сограѓани коишто долго не се виделе. Впечатлива е глетката на гушкање што нечии ден го прави многу поубав од останатите.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.