Дневна шема: Велес 07.10.2022 (фото)

Објавено на 7 октомври, 2022 во 16:31

Градот пулсира и денес. Велешани излезени на сонце, улиците полни со насмевки.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.