Групна тепачка во Велес

Објавено на 17 јануари, 2023 во 10:36

Четириесет и девет годишниот С.Х, 26 годишниот Б.Х и три години помладиот Е.Х по кратка вербална расправија се степале со 52 годишните С.З и К.З и 22 годишниот Е.З, сите од Велес.

Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека физичката пресметка се случила вчера, околу 13:00 часот, на улица „Самоборска“ во Велес.

Се работи на расчистување на случајот.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.