Тепачка помеѓу двајца мажи пред бензиска пумпа во Велес

Објавено на 14 септември, 2023 во 13:29

Сектор за внатрешни работи Велес информира дека вчера, околу 06:00 часот било пријавено дека пред бензиска пумпа во Велес настанала физичка пресметка помеѓу педесет годишниот З.Ј од Велес и шест години повозрасниот М.М од село Горно Оризари, велешко.

Оттаму додаваат дека се работи за расчистување на случајот по што ќе следува соодветна пријава.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.