Курсна листа на НБРСМ

Објавено на 23 април, 2021 во 07:45

kursna lista 23.4.2021 768x397

23.04.2021

Според средната курсна листа на НБРСМ еврото денеска изнесува 61.6067 денари, а американскиот долар чини 51.1429 денари. Британската фунта изнесува 70.9264 денари.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.