Граѓани се обидуваат да го извлечат комбето кое заглави во Охридско езеро (ВИДЕО)

Објавено на 12 август, 2021 во 12:33

На социјалните мрежи се појави видео  за кое се вели дека е направено во на охридската плажа Градиште.

На видеото се гледа возило кое е навлезено во водата а луѓе се обидуваат да го извлечат.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.