Беквалац запросена, одговорот е „ДА“

Објавено на 11 ноември, 2022 во 12:58

Пејачката добила понуда која не можела да ја одбие. Наташа Беквалац и покрај тоа што трипати се разведе, не ја изгуби вербата дека ќе ја пронајде вистинската љубов.

Овој пат атрактивната пејачка преку Инстаграм доби понуда која не можеше да ја одбие. Еден од нејзините следбеници ја запроси Наташа, а таа веднаш кажа „ДА“.

Од ден на ден почнав да верувам дека ти си мојата сродна душа, не се разведов како тебе, но секоја врска ме оштети, затоа мислам дека е најдобро да ти верувам тебе, ти да се согласиш и како спој на два баксузи можеби ќе се тргне ова проклетство што очигледно ни е фрлено, гласи пораката со дијамантски прстен.

Наташа, очигледно, не можела да остане имуна на ваквата порака, па позитивно одговорила. Четврта среќа… ДААА!, напиша пејачката.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.