Рита Ора и Роб Кардашиан сепак заедно?

Објавено на 31 октомври, 2012 во 18:20

По неколку месеци нагодувања пејачката и помладиот брат на сестрите Кардашиан ја потврдија својата љубовна врска со фотографија на која двајцата се бакнуваат. Оваа фотографија Роб ја објави на Твитер.

 

Покрај фотографијата со бакнежот, Роб објави и една црно-бела фотографија на која Рита ја потпира својата глава на неговата рака.

Парот гласините ги негираше со месеци, а пејачката сегашното момче го именуваше како добар пријател, тврдејчи дека е во врска само со „автобусот за турнеата“.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.