И Џесика Симпсон бремена!

Објавено на 28 ноември, 2012 во 20:03

Божиќ со драгоцен и неочекуван поклон предвреме пристигна кај Џесика Симпсон.

Америчката пејачка и глумица повторно е бремена и тоа по седум месеци по раѓањето на своето прво дете.

Според напишаното на „US Vikili“ триесет и две годишната американска ѕвезда е бремена со второ дете од поранешниот играч на амерички фудбал Ерик Џонсон.

„Не беше планирано, но Џесика повторно е бремена“ вели близок извор на парот, додавајќи дека глумицата е пресреќна.

Џесика и Ерик  се верени веќе две години. Уште еднаш мораат да ја одложат свадбената свеченост, а пејачката мора да се откаже и од диетата со која неодамна ослабе повеќе од дваесет килограми.

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.