Џастин Бибер и Селена Гомез повторно заедно!

Објавено на 23 декември, 2012 во 17:38

Тинеџерските ѕвезди Џастин Бибер и Селена Гомез се повторно заедно, судејќи по бакнежите  кои тие ги разменуваат на аеродромот во Лејк Сити.

Џастин и Селена за зимските денови решија да се загреат со својата љубов, па така одејќи на празничното патување се забележани на аеродромот.

Селена го следела Џастин цело време, а додека се бакнувале раката на Џастин била околоу нејзината половина.

„Беа многу нежни еден према друг, и се гледаше дека се зљубени“, изјавува сведок на настанот.

Од неодамна од кога раскинаа, Џастин започнал да и праќа љубовни пораки на Селена во кои ја молел да му се врати, а изгледа дека и пораките вродиле со плод.

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.