Спотот на Мики Секуловски, премиерно!

Објавено на 5 ноември, 2012 во 21:19

Дума.МК ви го претставува првиот спот на велешанецот Мики Секуловски за песната „Зошто мора да си ти“. Музиката и аранжманот за песната ги направи Зоран Алексиќ, а текстот е на Мики и Рената Кралевска. Спотот е во режија на Илија Тодоровски.

 

Погледнете го:

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=Zpa6CZyUxEQ{/youtube}

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.