Емил Арсов со спот!

Објавено на 29 декември, 2012 во 14:43

Поп пејачот Емил Арсов го објави најновиот видео запис за песната „Главна улога“ со која тој настапи на годинешното издание на Макфест.

Спотот го изработи Exit B продукција а во него има многу секси сцени, каде покрај Емил се појавуваат и две манекенки од мондото студио Моделс Ин, Катерина Стојановска и Александра Видоевиќ.

Спотот премиерно ќе биде прикажан следната недела, а Емил активно работи на нови песни и го потготвува неговиот деби албум.

Еве го спотот:

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=og9hbtTp5Kk|308|200|0{/youtube}

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.