Ретка заедничка снимка на Тома Здравковиќ и Силвана Арменуловиќ од реалниот живот

Објавено на 10 јануари, 2022 во 11:45

Пејачот Тома Здравковиќ и Силвана Арменуловиќ биле многу блиски, но речиси воопшто да нема нивни заеднички фотографии и видеа. Погледнете ги заедно во видеото!

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.