Видео: Зимски маникир!

Објавено на 17 декември, 2012 во 10:18

Дума.мк ви носи лесни и едноставни туторијали за комплетирање на вашиот зимски стајлинг…

 

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=ECCDDZ9MRPE{/youtube}

 

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=2UtWEff1rfY{/youtube}

 

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=HDzqUtAy1ZM{/youtube}

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.