Шик уникатни јаки!

Објавено на 21 декември, 2012 во 13:49

Јаките се популарни од кога било досега.

Никогаш овој дел од облеката не бил доказ за индивидуален стил како што е сега. Вистински хит се кошулите со јаки украсени со нитни, мониста или кристали, но исто така и фустаните со јаки втора сезона по ред се истакнуваат со својата шик привлечност. Популарен избор: накит за на врат со изглед на јака.

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.