Днева шема: 10.11.2022 (фото)

Објавено на 10 ноември, 2022 во 14:40

Насмеани лица низ улиците во Велес. Фото објективот на Дума.мк ги регистрираше следниве 15 фотографии.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.