Дневна шема: 14.10.2022 година

Објавено на 14 октомври, 2022 во 16:44

Дождливото и тмурно време, денеска, причина за малиот број на граѓани кои можеа да се сретнат на улиците во Велес. Некој од нив ги регистрираше објективот на Дума.мк.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.