Дневна шема: 27.10.2022 (фото)

Објавено на 27 октомври, 2022 во 15:21

Фото објективот на Дума.мк денеска ги регистрираше следниве фотографии низ велешките улици.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.