СРЕЌНА НОВА ГОДИНА !!! (видео)

Објавено на 31 декември, 2012 во 16:44

Дедо Мраз ви ја пренесува новогодишната честитка на Дума.мк:

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=M6A1JDU60F0{/youtube}

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.