Летово директни чартер летови до Анталија!

Објавено на 11 мај, 2013 во 06:48

Авиопревозниците Corendon Airlines и Sky Airlines во летниот период ќе понудат туристички чартер летови од Скопје до Анталија и обратно, објави Фактор.

Corendon Airlines ќе лета од 3 јуни 2013 до 23 септември 2013 секој понеделник, а во периодот од 13 јуни 2013 до 19 септември 2013 секој четврток.

Sky Airlines пак, ќе лета од 9 јуни 2013 до 16 септември 2013 година во понеделник, а во периодот од 12 јуни 2013 до 12 септември 2013 во четврток.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.