Курсна листа на НБРСМ: Колку чини евро, долар, фунта?

Објавено на 21 јануари, 2022 во 09:47

Курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија формирана на 20.01.2022 која се применува од 00:00 часот на 21.01.2022 година до почетокот на важење на новата Курсна листа.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.