Курсна листа за 2 октомври

Објавено на 2 октомври, 2023 во 09:30

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.5016 денари, а на американскиот долар 58.0532 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 71.1347 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.