НБРМ: Курсна листа за 2.12.2022 година

Објавено на 2 декември, 2022 во 13:11

Курсна листа на Народната банка на Република Северна Македонија, формирана на 01.12.2022 која се применува од 00:00 часот на 02.12.2022 година до почетокот на важење на новата Курсна листа.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.