НБРСМ: Курсна листа за 11 септември

Објавено на 11 септември, 2023 во 09:38

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.5635 денари, а на американскиот долар 57.4823 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 71.6688 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.