НБРСМ: Курсна листа за 13 септември

Објавено на 13 септември, 2023 во 09:31

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.5707 денари, а на американскиот долар 57.4729 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 71.6522 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.