НБРСМ: Курсна листа за 14 септември

Објавено на 14 септември, 2023 во 10:13

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.5610 денари, а на американскиот долар 57.3568 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 71.5077 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.