НБРСМ: Курсна листа за 17 ноември

Објавено на 17 ноември, 2023 во 09:13

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.4950 денари, а на американскиот долар 56.6826 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 70.2639 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.