НБРСМ: Курсна листа за 19 септември

Објавено на 19 септември, 2023 во 09:15

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.5329 денари, а на американскиот долар 57.7096 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 71.4336 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.