НБРСМ: Курсна листа за 20 ноември

Објавено на 20 ноември, 2023 во 08:21

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.4950 денари, а на американскиот долар 56.5627 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 70.3644 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.