НБРСМ: Курсна листа за 21 ноември

Објавено на 21 ноември, 2023 во 08:40

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.4935 денари, а на американскиот долар 56.2715 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 70.1740 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.