НБРСМ: Курсна листа за 22 септември

Објавено на 22 септември, 2023 во 09:14

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.5150 денари, а на американскиот долар 57.8420 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 70.9434 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.