Погледнете како Бред Пит се бори со зомби во новиот филм!

Објавено на 7 ноември, 2012 во 23:50

По улогите како акциони, историски и романтичарски херои дојде време Бред Пит да се „пресмета“ со зомби во својот нов филм „World War Z“.

 

Всушност, пуштен е првиот трејлер кој го најавува овој филм, а за 34 секунди, колку што трае снимката Бред Питво овој пост-апокалиптичен хорор брка зомби.

Пит ја игра улога која се обидува да смисли како да го спаси светот од зомбите кои ја уништуваат целата нација.

Погледнете го трејлерот:

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=t3hYKPt0uJQ{/youtube}

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.