Џастин Бибер на надување !

Објавено на 7 ноември, 2012 во 23:54

Aмериканската компанија која произведува секс играчки „Pipedream Products“, ги надмина сите очекувања. Всушност, тие направија кукла која наликува на пејачот Џастин Бибер.

Штотуку полнолетниот Џастин, музичката тинејџ атракција, може да се пофали со тоа дека голем број обожавателки на споменатите производи ќе можат да уживаат во куклата со негов лик.

Куклата е именувана како „Just-in Beaver“, а оние кои имале прилика да ја видат велат дека куклата го претставува тинејџерот кој пружа задоволство кога не се расправа со папараците.

Пред оваа кукла со ликот на Бибер, оваа компанија произведе кукли со ликот на Кристина Агилера, Џенифер Лопез, Ким Кардашиан и други.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.