Видео:Роберт Патинсон пијан во тв шоу

Објавено на 8 ноември, 2012 во 17:07

Почитувани читатели за убаво расположение денес, Дума.мк ви го претставува гостувањето на пијаниот глумец Роберт Патинсон.

 

Погледнете и уживајте:

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=HgErg3dIwvQ{/youtube}

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.