Ријана го „Твитна“ разголениот Крис Браун

Објавено на 27 ноември, 2012 во 18:03

Иако Крис Браун и Ријана не сакаат да потврдат дали се повтроно заедно, се чини дека не ни сакаат да го сокријат тоа.

 

 

Ријана одлучила на своите фанови преку Твитер да им сподели слика од разголениот Крис Браун, како лежи на нејзиниот кревет опкружен со предмети со апликации од „Симпсонови“.

 

Крис Браун е гол до половина, панталоните спуштени и му се гледаат боксерките.

 

Додека медиумите во целиот свет шпекулираат дали се повторно заедно или не, они беа на една журка по повод Денот на Благодарноста, која ја напуштија заедно, во раните утрински часови, а за два дена подоцна не почестија со вакви слики на Твитер.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.