И Лана Дел Реј со нов спот!

Објавено на 10 ноември, 2012 во 00:05

Лана Дел Реј која неодамна го најави реизданието на нејзиниот деби албум деновиве промовираше уште еден видео запис за нумерата „Bel Air“. Албумот ќе го носи насловот „Born To Die: Paradise Edition“ и ќе биде пуштен во продажба на 13 ти ноември, годинава.

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=yq3yT8CkPzY{/youtube}

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.