Лејди Гага со гол задник, повторно ја шокираше јавноста!

Објавено на 17 ноември, 2012 во 13:50

Во новиот спот, девојки ја удираат пејачката по голиот задник! Публиката  повторно е изненадена откако Лејди Гага снимила видео во кое две девојки ја удираат по задникот во када.

Видеото е снимено за нејзината нова нумера „„Cake“. На снимката Гага сексипилно се врти, скока, игра а потоа се валка во торта.

Спотот го работи Тери Ричардссон, фотографот кој „соблече“ бројни ѕвезди како Ријана, Камерон Дијаз, Линѕи Лохан и други.

Ако досега не сте имале можност погледнете го инсертот од спотот за песната:

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=4keLKpeiCiU{/youtube}

 

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.