Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

kamion fin

Превртен унгарски шлепер го блокира патот близу Росоман. Возачот поминал со полесни повреди.

Возилата се пренасочуваат кон Кавадарци, а полицијата во моментов врши увид на местото и го регулира сообраќајот.

Во регионот има големо невреме, проследено со дожд и силен ветер./А.Д

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

Најново