Во 07.45 укината е забраната за тешки товарни возила што беше воведена во Маврово.

МВР откри нови локации на кои, според Избирачкиот список, би требало да живеат десетици гласачи од Пустец, пишува Фактор.

Поврзани вести

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

E baner

Најново