Дневна шема: 11.11.2022 (фото)

Објавено на 11 ноември, 2022 во 13:02

Викендот започнува, велешани уживаат на есенското сонце. Преку 16 фотографии прикажано денешното пулсирање низ улиците во Велес.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.