Дневна шема: 17.10.2022 (фото)

Објавено на 17 октомври, 2022 во 15:26

Велешани уживаат на октомвриското сонце, за тоа говорат денешните фотографии направени преку објективот на Дума.мк.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.