Дневна шема: 18.10.2022 (фото)

Објавено на 18 октомври, 2022 во 14:39

Денешното пулсирање на улиците низ Велес, објективот на Дума.мк го прикажува преку следните 17 фотографии.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.