Дневна шема: 23.11.2022 (фото)

Објавено на 23 ноември, 2022 во 14:38

Дневното пулсирање низ велешките улици на овој сончев ноемвриски ден прикажано преку 10 фотографии направени од фото-објективот на Дума.мк.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.