Дневна шема: 25.10.2022 (фото)

Објавено на 25 октомври, 2022 во 14:06

Дневното пулсирање на градот прикажано преку фото објективот на Дума.мк.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.