Дневна шема: 25.11.2022 (фото)

Објавено на 25 ноември, 2022 во 13:44

Дневното пулсирање низ велешките улици на овој сончев ноемвриски ден прикажано преку 10 фотографии направени од страна на фото-објективот на Дума.мк.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.